Analogna vaga s brojčanikom, nehrđajući čelik s kaljenim mjernim površinama i klizačem kotača. Unaprijed postavljeni dvostruki pinioni uklanjaju otpor i omogućuju bolju ponovljivost mjerenja. Osnovni pribor: Jamstveni list, priručnik s uputama, kalibracijski list i drvena futrola.
Naziv i opis proizvoda strojno su prevedeni. Ispričavamo se za eventualne pogreške.
Naziv i opis proizvoda strojno su prevedeni. Ispričavamo se za eventualne pogreške.
| Category: | Mjerni uređaj |
|---|---|
| Warranty: | 2 godine |
| Weight: | 2 kg |
| EAN: | 8590792061638 |
| Džeparac: | 0,01 mm |
| Opseg: | 0 – 300 mm |
| Manufacturing company : | ASIMETO Limited |
|---|---|
| Address : | 402 budova B, Yushu Chuangxin zóna, Huangpu District, Guangzhou |
| E-mail : | info-china@asimeto.com |
| EU representative of the manufacturer : | ASIMETO Germany GmbH |
| Address of the EU representative : | Westernhauser Str. 10, 74679 Weißbach, Německo |
| Email of the EU representative : | kontakt@asimeto.de |
