Digitalna čeljust od 150 mm s uvlačivom čeljusti ASIMETO
Fiksna čeljust s vertikalnim podešavanjem duljine za mjerenje različitih stupnjeva visine. Metrički/inčni prebacivanje, postavka nula na svakom položaju. Osnovni pribor: LR44 baterija, jamstveni list, priručnik s uputama, kalibracijski certifikat, drvena futrola.
Naziv i opis proizvoda strojno su prevedeni. Ispričavamo se za eventualne pogreške.
Naziv i opis proizvoda strojno su prevedeni. Ispričavamo se za eventualne pogreške.
| Category: | Mjerni uređaj |
|---|---|
| Warranty: | 2 godine |
| Weight: | 0.5 kg |
| EAN: | 8590792040626 |
| Džeparac: | 0,01 mm |
| Opseg: | 0 – 150 mm |
| Manufacturing company : | ASIMETO Limited |
|---|---|
| Address : | 402 budova B, Yushu Chuangxin zóna, Huangpu District, Guangzhou |
| E-mail : | info-china@asimeto.com |
| EU representative of the manufacturer : | ASIMETO Germany GmbH |
| Address of the EU representative : | Westernhauser Str. 10, 74679 Weißbach, Německo |
| Email of the EU representative : | kontakt@asimeto.de |
