Dosijač OS553V pokreće motor Vanguard™ 160 snage 5HP s radnim zahvatom 51 cm i nožem VertiCut delta, koji omogućuje idealno unošenje sjemena u tlo. Ekskluzivna funkcija Auto Drop™ tvrtke Billy Goat omogućuje upravljanje mehanizmom za sijanje i odabir količine sjemena za sjetvu izravno s ručke.
U prostrani spremnik stane do 11,3 kg sjemena. Spremnik je od polikarbonata, što znači da ne korodira i ima malu težinu. Upute za sijanje različitih vrsta trava nalaze se ispod poklopca, što pomaže podesiti pravilnu dozu sjemena. Visoka kvaliteta svih konstrukcijskih elemenata, kao što su kotači, okvir i ležajevi, osigurava dug vijek trajanja.
Zahvaljujući izmjenjivom sustavu noževa moguće je ugraditi mlatne ili opružne noževe i u kratkom vremenu pretvoriti dosijač u vertikulator. To ovaj stroj čini iznimno svestranim.
Karakteristične značajke dosijača Billy Goat OS553V
Auto Drop™ System - Automatski pokreće i zaustavlja mehanizam za pražnjenje spremnika sjemena. Time se sprječava neželjeno sijanje. Dostupno kod serija OS500 i OS900.
Spremnik sjemena - Spremnik nosivosti 11,3 kg. Na poklopcu spremnika rukovatelj nalazi upute za optimalno podešavanje količine sjemena prema sorti trave. Spremnik je plastičan i otporan na nepovoljne vremenske utjecaje.
Fold-n-Go™ ručka - Nisu potrebni alati ni brzostežući mehanizmi za sklapanje ručke. Ručku Fold-n-Go™ jednostavno otpustite i sklopite. Podstava dodatno prigušuje vibracije.
Izdržljivi kotači - Izdržljivi kotači s čeličnim naplatkom i ležajevima za najzahtjevnije uvjete.
Dodatna oprema dosijača Billy Goat OS553V
Opružni prsti - Učinkovito uklanjaju ostatke trave, korova i mahovine na površinama na kojima se mogu nalaziti mlaznice za navodnjavanje ili druge prepreke (350355-S).
| Category: | Vertikutatori |
|---|---|
| Kapacitet spremnika: | 11,3 kg |
| Maks. snaga motora: | 5 KS |
| Motor: | Vanguard 160 |
| Radna dubina: | 0,3 - 1,3 cm |
| Radna širina (cm): | 51 cm |
| Tip pogona: | gurani |
| Zapremina motora (cc): | 169 |
| Dimenzije (D x Š x V cm): | 116 x 67 x 119 |
Marka Billy Goat američki je proizvođač vrtne i komunalne tehnike. Povijest marke seže sve do 1967. godine, kada je osnovana u Kansasu. Od tada se postupno razvila u svjetski priznatog stručnjaka za proizvodnju visokokvalitetnih vrtnih strojeva u SAD-u.
Ovaj proizvođač nudi različite vrste proizvoda iz segmenta profesionalnih strojeva. Na primjer profesionalne strojeve, usisavače lišća, sjeckalice za grane i vrtni otpad, aeratore i čistače za uklanjanje nečistoća.
Tehnika Billy Goat može se koristiti u različite svrhe. Na primjer, motorne kose idealne su za održavanje vrtova, parkova i sportskih igrališta, dok usisavači i sjeckalice pomažu u održavanju čistoće i estetike vanjskih prostora, parkirališta, nogostupa ili terasa. Vertikutatori, aeratori, malčeri i strojevi za malčiranje pretvaraju parkove, travnjake i druge zelene površine u životno okruženje koje ćete rado gledati.
Marka Billy Goat stekla je povjerenje i poštovanje kupaca zahvaljujući svojoj dugogodišnjoj povijesti, inovativnim tehnologijama i pouzdanim proizvodima, što je čini omiljenim izborom i za profesionalce i za kućne vrtlare. U sklopu suradnje s našom tvrtkom dobivate pomoć stručnjaka, pouzdan jamstveni i postjamstveni servis te brzu isporuku rezervnih dijelova.
| Manufacturing company : | Billy Goat Industries, Inc. |
|---|---|
| Address : | 1803 SW Broadway Drive Lee's Summit, MO 64082 USA |
| EU representative of the manufacturer : | CIME, s.r.o. |
| Address of the EU representative : | K Silu 1426, 393 01 Pelhřimov |
| Email of the EU representative : | cime@cime.cz |
