V-BLACK Elektron prskalica s inovativnom tehnologijom. Dizajnirana je za sve obične korisnike i hobiste vrtlare. Pogodna za rad u vrtu, voćnjaku, parkovima itd.
Zahvaljujući širokom otvoru za punjenje u spremniku, nema rasipanja ili curenja.
V.BATERIE je inovativna punjiva baterija koju je dizajnirao i proizveo VOLPI za upotrebu s više VOLPI alata. Lagana je i kompaktna, 100% kompatibilna s VOLPI proizvodima.
Podesiva mesingana mlaznica za prskanje.
| TLAK (BAR) | PROTOK l/min | KOLIČINA PRSKANJA (l) po punjenju baterija |
| 5,00 | 0,60 | 75 |
| 4,00 | 0,54 | 85 |
| 3,00 | 0,49 | 90 |
| 2,00 | 0,44 | 95 |
- posuda od polipropilena od 12 l
- punjiva i zamjenjiva baterija V.Baterija 14,4 Vdc - 2,0 Ah – 28,8 Wh
- elektronička ploča s regulacijom napona koja osigurava konstantan tlak tijekom cijelog vijeka trajanja baterije
- NBR brtve
- podstavljene podesive trake
- količina litara po punjenju baterije – do 255 l
- mlaznice: podesiva mesingana mlaznica
- aluminijska cijev za raspršivanje
- ergonomska ručka s klik sustavom
- podesivi radni tlak 0,5 / 5 BAR – 7,25 / 72,5 psi
- LED indikatorska lampica na punjaču
- 1,0 A – 18W punjač
- poklopac na vijak s držačem mlaznice
- pumpa: visokoučinkovita membranska pumpa
| Category: | Sve za vrt |
|---|---|
| Weight: | 4.2 kg |
| EAN: | 8020581080026 |
| Volumen: | 12 l |
| Širina: | 36 cm |
| Visina: | 48 cm |
| Dubina: | 24 cm |
| Natrag: | da |
