Švicarski vojni nož FELCO 501 elegantan je, siguran i praktičan alat koji kombinira funkcionalnost s preciznim dizajnom. Njegov ergonomski dizajn i visokokvalitetni materijali čine ga idealnim suputnikom za svakodnevnu upotrebu kod kuće, u pokretu i tijekom aktivnosti na otvorenom. Nož je opremljen robusnom oštricom od nehrđajućeg čelika, vadičepom somelijerske kvalitete, preciznom pincetom i sigurnosnim sustavom zaključavanja oštrice. Zahvaljujući dvostranom otvaranju, prikladan je za dešnjake i ljevake. Mekana drška osigurava udoban hvat i ugodan osjećaj pri rukovanju. Održavanje je jednostavno – nož se može prati u perilici posuđa.
Sastav: Oštrica od nehrđajućeg čelika AISI 440, unutarnja čelična ojačanja, plastična drška s mekom površinom, vadičep od nehrđajućeg čelika, pinceta od metalne legure.
Značajke / Prednosti:
- ergonomski dizajn za udobno držanje
- pogodno za desno i ljevaci
- sigurnosni sustav zaključavanja oštrice
- vadičep somelijerske kvalitete s 5 okretaja
- precizna pinceta za nježne hvatove
- mekana površina ručke za udobno rukovanje
- može se prati u perilici posuđa (do 80 °C)
- kompaktne dimenzije za jednostavno nošenje
- izdržljivi materijali s dugim vijekom trajanja
- švicarska kvaliteta i precizna izrada
Tehnički podaci:
- duljina 95 mm
- dubina 14 mm
- težina 60 g
- duljina oštrice 70 mm
- promjer rezanja 70 mm
- spretnost: univerzalna
- oznaka mekane drške: da
Upotreba / Primjena: Pogodno za opće rezanje, otvaranje boca, fino hvatanje i svakodnevnu upotrebu kod kuće i na otvorenom.
Marka FELCO sinonim je za švicarsku preciznost, pouzdanost i izdržljivost. Od svog osnutka 1945. godine specijalizirana je za proizvodnju profesionalnih alata za rezanje i održavanje koji su popularni među profesionalcima i zahtjevnim potrošačima. FELCO proizvodi ističu se ergonomijom, kvalitetnim materijalima i jednostavnim održavanjem. Preporučujemo FELCO svima koji traže alate na koje se mogu osloniti dugo vremena.
| Category: | Sve za vrt |
|---|---|
| Weight: | 0.06 kg |
| EAN: | 783929100746 |
| Duljina oštrice: | 70 mm |
| Duljina noža: | 95 mm |
| Vrsta noža: | džepni |
FELCO je švicarski brend profesionalnih alata za rezanjeza vrtove, voćnjake i vinograde. Od 1945. godine fokusira se na precizne i čiste rezove, ergonomiju i dugi vijek trajanja u svakodnevnoj upotrebi. Tipična značajka FELCO alata je mogućnost dugotrajnog servisa - originalni rezervni dijelovi dostupni su za mnoge modele, zahvaljujući čemu se alati mogu održavati u vrhunskom stanju čak i nakon godina korištenja.
| Manufacturing company : | FELCO SA |
|---|---|
| Address : | Rue des Mélèzes 4, CH-2206 Les Geneveys-sur-Coffrane, Švýcarsko |
| E-mail : | info@felco.com |
| EU representative of the manufacturer : | Zafido uni s.r.o. |
| Address of the EU representative : | U plynárny 1455/70, 101 00, Praha 10 |
| Email of the EU representative : | info@zafido.cz |
