Naziv i opis proizvoda strojno su prevedeni. Ispričavamo se za eventualne pogreške.
| Category: | Obrada drveta - Rasprodaja |
|---|---|
| Warranty: | 2 godine |
| Weight: | 0.07 kg |
| EAN: | 8590792002648 |
| D - Radni promjer rezača: | 12,7 mm |
| d – Promjer drške: | 8 mm |
| I – Radna duljina rezača: | 19 mm |
| L – Ukupna duljina alata za dršku: | 51 mm |
| R – radijus: | 6,35 mm |
