ICL Greenmaster Pro-Lite Cold Start
Sastav: 11-5-5+8Fe
Gnojivo je namijenjeno za upotrebu na površinama s finim travnjakom, asortiman uključuje različite analize osmišljene za optimizaciju zdravlja vašeg travnjaka tijekom cijele godine. Tehnologija „mikro“ granula gnojiva, koja sadrži zeolit u homogenom obliku, ima 3D strukturu molekula silicija i aluminijevog oksida nalik kavezu.
Prednosti:
- brz odziv travnjaka
- fine granule za brzu disperziju
- visokokvalitetni sastojci i obrazac oslobađanja pružaju pouzdane, visoke performanse
- dobro djeluje na niskim temperaturama i pomaže rastu u ranoj sezoni te poboljšava otpornost na habanje
- može se koristiti u bilo koje doba sezone
- sprječava invaziju korova i mahovine
- željezo i magnezij podržavaju otpornost travnjaka
- željezni sulfat odbija mahovinu
Upute za uporabu:
- Nanesite na suho lišće. Ako ne padne kiša unutar 1-2 dana nakon primjene, zalijte gnojivo. Navodnjavanje pomaže boljem raspršivanju granula, a na vrlo nisko pokošenim travnjacima smanjuje rizik da kosilica pokupi granule.
- Izbjegavajte uporabu u uvjetima mraza i suše. Zalijevanje nakon primjene smanjit će vidljivost tragova rukovatelja. Ako se proizvod prolije po pločniku, betonu, odjeći itd., obavezno ga odmah uklonite, inače postoji rizik od neželjene promjene boje površine.
- Odgodite operacije poput skarifikacije i/ili njege do 3. dana nakon nanošenja; To će omogućiti da se granule pravilno rasprše.
- Ne nanositi na drvo, kamen ili druge tvrde površine jer mogu nastati mrlje.
| Vrijeme nanošenja | veljača do lipnja |
| Trajanje | 6 tjedana |
| Veličina granula | 0.5 - 1,7 mm |
| Doziranje | 30-35 g/m² |
| Odvraćanje pažnje od proizvoda | 3 - 4 dana |
| Reakcija travnjaka | 7 dana |
| Cijeli paket 25 kg | 714 - 833 m² |
| Category: | Sve za vrt |
|---|---|
| Weight: | 26 kg |
| EAN: | 8712994018825 |
| Primjena gnojiva: | travnjak |
| Vrsta gnojiva: | mineralno |
| Profesionalna upotreba: | da |
| Oblik gnojiva: | granulirano |
| Veličina granula: | mini |
