Greenmaster Pro Lite Jesen 06-05-11+3MgO+Fe 25 kg
Greenmaster Pro Lite Jesensko gnojivo
Sastav: 06-05-11+3MgO+Fe
Greenmaster Pro-Lite Jesensko gnojivo osigurava dovoljno fosfora i kalija koji podržavaju stvaranje korijena i istovremeno potiskuju slab rast. Nizak sadržaj amonijačnog dušika pozitivno utječe na početak rasta biljaka bez fluktuacija.
Zbog sadržaja željeza od 6%, uzgajivači moraju izbjegavati primjenu na područjima gdje raste mahovina, jer to negativno utječe na njezin izgled. Greenmaster Pro-Lite Autumn jača travnjak kako bi bio otporniji na mehanička oštećenja i poboljšava njegovo cjelokupno stanje.
Prednosti:
- idealno u jesen ili kao prvo granulirano gnojivo na početku sezone
- nizak sadržaj dušika i visok sadržaj kalija pomažu u povećanju otpornosti travnjaka
- pozitivno utječe na cjelokupno stanje niskog travnjaka za golf
Upute za uporabu:
- Nanesite na suho lišće. Ako ne padne kiša unutar 1-2 dana nakon primjene, zalijte gnojivo. Navodnjavanje pomaže boljem raspršivanju granula, a na vrlo nisko pokošenim travnjacima smanjuje rizik da kosilica pokupi granule.
- Izbjegavajte uporabu u mrazu i suši. Zalijevanje nakon primjene smanjit će vidljivost tragova rukovatelja. Ako se proizvod prolije po pločniku, betonu, odjeći itd., odmah ga uklonite, inače postoji rizik od neželjene promjene boje površine.
- Odgodite operacije poput skarifikacije i/ili njege do 3. dana nakon nanošenja; to će omogućiti pravilno raspršivanje granula.
| Vrijeme primjene | rujan do ožujka |
| Trajanje djelovanja | 6 tjedana |
| Veličina granula | 0,5 - 1,7 mm |
| Doziranje | 30-35 g/m² |
| Disperzijski proizvod | 3 - 4 dana |
| Reakcija travnjaka | 7 dana |
| Puno pakiranje 25 kg | 714 - 833 m² |
| Category: | Sve za vrt |
|---|---|
| Weight: | 26 kg |
| EAN: | 8712994002992 |
| Primjena gnojiva: | travnjak |
| Vrsta gnojiva: | mineralno |
| Profesionalna upotreba: | da |
| Oblik gnojiva: | granulirano |
| Veličina granula: | mini |
