Greenmaster Pro-Lite Invigorator Plus 25 kg 4-3-14 +2MgO+8Fe
Greenmaster Pro-Lite Invigorator Plus
Sastav: 4-3-14 +2MgO+8Fe
Granulirano gnojivo s novim sastavom i većim udjelom željeza i kalija za bolju boju travnjaka. Invigorator Plus je posebno formuliran za upotrebu na površinama s finim travnjakom i pomaže u održavanju zdravlja tijekom cijele godine.
Prednosti:
- brz odgovor i poboljšana boja travnjaka
- fine granule za brzo raspršivanje
- dobro djeluje na niskim temperaturama i pomaže rastu u ranoj sezoni te poboljšava otpornost na habanje
- 14px; font-family: verdana, geneva;">pomaže u održavanju zdravog travnjaka tijekom proljeća, jeseni i zime
- željezo i magnezij podržavaju otpornost travnjaka
- nizak udio dušika, visok udio kalija, željezo pomaže u jačanju travnjaka u proljeće, jesen i zimu
Upute za uporabu:
- Nanesite na suho lišće. Ako ne padne kiša unutar 1-2 dana nakon primjene, zalijte gnojivo. Navodnjavanje pomaže boljem raspršivanju granula, a na vrlo nisko pokošenim travnjacima smanjuje rizik da kosilica pokupi granule.
- Izbjegavajte upotrebu po mrazu i suhom vremenu. Voda nakon primjene smanjit će vidljivost tragova rukovanja. Ako se proizvod prolije po pločniku, betonu, odjeći itd., provjerite je li odmah uklonjen, inače postoji rizik od neželjene promjene boje površine.
- Odgodite operacije poput skarifikacije i/ili njege do 3. dana nakon primjene; to će omogućiti pravilno raspršivanje granula.
| Razdoblje primjene | rujan do svibnja |
| Trajanje | 4 - 6 tjedana |
| Veličina granula | 0,5 - 1,7 mm |
| Doziranje | 30-35 g/m² |
| Odvraćanje pažnje od proizvoda | 3 - 4 dana |
| Reakcija travnjaka | trenutna |
| trenutna | |
| Cijeli paket 25 kg | 714 - 833 m² |
| Category: | Sve za vrt |
|---|---|
| Weight: | 25 kg |
| EAN: | 8712994018863 |
| Primjena gnojiva: | travnjak |
| Vrsta gnojiva: | mineralno |
| Profesionalna upotreba: | da |
| Oblik gnojiva: | granulirano |
| Veličina granula: | mini |
