Greenmaster Pro Lite NK
Sastav: 12-0-12+3MgO+2Fe
Greenmaster Pro-Lite NK ima visok sadržaj dušika, koji podržava pravilan rast. Ovaj dušik također pomaže travnjaku da se oporavi nakon razdoblja intenzivnog stresa.
Formulacija bez fosfora pomaže u upravljanju rezervama fosfora u tlu. Povećani sadržaj kalija jača travnjak tijekom ljetnog ili jesenskog stresa. Sadržaj željeza i magnezija podržava rast i bogatu boju čak i na lakšim tlima.
Prednosti:
- idealno za korištenje od proljeća do kasnog ljeta u područjima s nedostatkom kalija
- visok sadržaj dušika osigurava pravilan rast
- podržava oporavak nakon razdoblja intenzivnog stresa
- pomaže u upravljanju rezervama fosfora u tlu
- dodatak kalija jača travnjak tijekom ljetnog i jesenskog stresnog razdoblja
- željezo i magnezij podržavaju rast i boju u lakšim tlima
Upute za uporabu:
- Nanesite na suho lišće. Ako ne padne kiša unutar 1-2 dana nakon primjene, zalijte gnojivo. Navodnjavanje pomaže boljem raspršivanju granula i, na vrlo nisko pokošenim travnjacima, smanjuje rizik da kosilica pokupi granule.
- Izbjegavajte upotrebu po mrazu i suhom vremenu. Voda nakon primjene smanjit će vidljivost tragova rukovanja. Ako se proizvod prolije po pločniku, betonu, odjeći itd., odmah ga uklonite, inače postoji rizik od neželjene promjene boje površine.
- Odgodite operacije poput skarifikacije i/ili njege do 3. dana nakon primjene; to će omogućiti pravilno raspršivanje granula.
| Vrijeme primjene | Travanj do rujna |
| Trajanje djelovanje | 6 tjedana |
| Veličina granula | 0,5 - 1,7 mm |
| Doziranje | 30-35 g/m² |
| Disperzija proizvoda | 3 - 4 dana |
| Reakcija travnjaka | 7 dana |
| Puni paket 25 kg | 714 - 833 m² |
| Category: | Sve za vrt |
|---|---|
| Weight: | 26 kg |
| EAN: | 8594189394200 |
| Primjena gnojiva: | travnjak |
| Vrsta gnojiva: | mineralno |
| Profesionalna upotreba: | da |
| Oblik gnojiva: | granulirano |
| Veličina granula: | mini |
