Greenmaster ProLite Double K
Sastav: 07-00-14+4Fe
Greenmaster Pro-Lite Double K ima visok sadržaj kalija, što poboljšava otpornost travnjaka tijekom razdoblja stresa. To je posebno istinito ako u tlu ima dovoljno fosfata.
Ovaj proizvod ograničava nakupljanje fosfata i, kada je uključen u program prehrane, smanjuje razvoj jednogodišnje livadske trave (Poa annua).
Također je idealno mini-granulirano gnojivo za primjenu tijekom vrućeg ljeta i redovne jesenske sezone. Ovaj proizvod podržava otpornost na stres i bolesti te pomaže u prevladavanju razdoblja nedostatka kalija (omjer dušika i kalija je 1:2).
Prednosti:
- idealna jesenska gnojiva s puno fosfora
- nizak sadržaj dušika omogućuje primjenu tijekom cijele godine
- visok sadržaj kalija povećava otpornost travnate površine
- pozitivno utječe na nakupljanje fosfora u tlu
- ograničava nakupljanje fosfata
Upute za uporabu:
- Nanesite na suho lišće. Ako ne padne kiša unutar 1 - 2 dana nakon primjene, zalijte gnojivo. Navodnjavanje pomaže boljem raspršivanju granula i, na vrlo nisko pokošenim travnjacima, smanjuje rizik da kosilica pokupi granule.
- Izbjegavajte upotrebu po mrazu i suhom vremenu. Premaz nakon nanošenja smanjit će vidljivost tragova rukovanja. Ako se proizvod prolije po pločniku, betonu, odjeći itd., odmah ga uklonite, inače postoji rizik od neželjene promjene boje površine.
- Odgodite operacije poput skarifikacije i/ili njege do 3. dana nakon nanošenja; to će omogućiti da se granule pravilno rasprše.
| Razdoblje prijave | Lipanj do listopada |
| Trajanje | 6 tjedana |
| Veličina granula | 0,5 - 1,7 mm |
| Doziranje | 30-35 g/m² |
| Disperzijski proizvod | 3 - 4 dana |
| Reakcija travnjaka | 7 dana |
| Puno pakiranje 25 kg | 714 - 833 m² |
| Category: | Sve za vrt |
|---|---|
| Weight: | 26 kg |
| EAN: | 8712994008086 |
| Primjena gnojiva: | travnjak |
| Vrsta gnojiva: | mineralno |
| Profesionalna upotreba: | da |
| Oblik gnojiva: | granulirano |
| Veličina granula: | mini |
