Holzmann ABS5000SE 400V piljevina i usisavač prašine
Stabilna metalna konstrukcija osigurava idealne uvjete za protok.
Teški ventilator za teške uvjete rada.
Konstantna snaga usisavanja čak i tijekom duljeg rada.
Mogućnost spajanja više strojeva pomoću isporučenog razdjelnika.
Velika snaga usisavanja zbog velike površine filtra.
Integrirana šasija za jednostavno rukovanje.
Opseg isporuke:
- šasija
- Vrećica za prašinu i piljevinu
- Razdjelnik (priključak za ekstrakciju 4xØ100 mm)
- 3x poklopac usisnog adaptera
Naziv i opis proizvoda strojno su prevedeni. Ispričavamo se za eventualne pogreške.
| Category: | Usisne i filterske jedinice |
|---|---|
| Warranty: | 2 godine |
| Weight: | 64 kg |
| EAN: | 9120058376825 |
| Nazivna snaga S1 [W]: | 2200 |
| Napetost: | 400V/50Hz |
| Brzina [o / min]: | 2950 |
| Duljina kabela: | 1.75m |
| Ukupne dimenzije [mm]: | 1540x560x2270 |
| Snaga usisavanja [m³/h]: | 5000 |
| Promjer vrećice za prašinu [mm]: | 500 |
| Duljina vrećice za prašinu [mm]: | 850 |
| Promjer ventilatora [mm]: | 330 |
| Dimenzije filtra: | 2 x Ø 500 x 1200 mm |
| Izlaz: | 4x (ø100mm) |
| Negativni tlak [Pa]: | 2600 |
| Razina zvučnog tlaka [dB(A)]: | <85 |
Tražite li pouzdane alate i radioničke strojeve s dugim vijekom trajanja? Marka HOLZMANN predstavlja vrh u svijetu obrade drveta, metala i ostalih materijala. S dugom tradicijom i naglaskom na kvaliteti, donosi alate koji zadovoljavaju i najzahtjevnije zahtjeve. Naša ponuda uključuje širok raspon proizvoda – od tračnih pila, blanjalica, tokarilica i glodalica do sustava za usisavanje.
✅ Precizna obrada i visoka izdržljivost
✅ Izvrstan omjer cijene i performansi
✅ Rješenja za profesionalne i hobi radionice
S HOLZMANNOM dobivate opremu na koju se možete osloniti. Pogledajte našu ponudu i opremite svoju radionicu najboljima! 🚀
| Manufacturing company : | Holzmann Maschinen GmbH |
|---|---|
| Address : | Mellau 130, 6841 Mäder, Austria |
| E-mail : | office@holzmann-maschinen.at |
