Ručka se nalazi na kućištu za lakši transport. Automatski mehanizam za samonavijanje aktivira se ponovnim izvlačenjem crijeva. Crijevo se uvlači sustavom vodilice. Čvrsto plastično kućište otporno na vjetar.
Opseg isporuke:
- Okretni zidni nosač (uključujući tiple, vijke)
- 2x 1/4" brzo spajanje
Naziv i opis proizvoda strojno su prevedeni. Ispričavamo se za eventualne pogreške.
| Category: | Vitla na komprimirani zrak |
|---|---|
| Warranty: | 2 godine |
| Weight: | 7.6 kg |
| EAN: | 9120058378768 |
| Ukupne dimenzije [mm]: | 492 x 200 x 358 |
| Materijal crijeva: | PVC |
| Duljina crijeva [m]: | 20 + 2 |
| Unutarnji promjer crijeva [mm]: | 9,5 (3/8") |
| tlak [bar]: | 17 |
| Spojka: | 2 x (1/4") |
Tražite li pouzdane alate i radioničke strojeve s dugim vijekom trajanja? Marka HOLZMANN predstavlja vrh u svijetu obrade drveta, metala i ostalih materijala. S dugom tradicijom i naglaskom na kvaliteti, donosi alate koji zadovoljavaju i najzahtjevnije zahtjeve. Naša ponuda uključuje širok raspon proizvoda – od tračnih pila, blanjalica, tokarilica i glodalica do sustava za usisavanje.
✅ Precizna obrada i visoka izdržljivost
✅ Izvrstan omjer cijene i performansi
✅ Rješenja za profesionalne i hobi radionice
S HOLZMANNOM dobivate opremu na koju se možete osloniti. Pogledajte našu ponudu i opremite svoju radionicu najboljima! 🚀
| Manufacturing company : | Holzmann Maschinen GmbH |
|---|---|
| Address : | Mellau 130, 6841 Mäder, Austria |
| E-mail : | office@holzmann-maschinen.at |
