Robusna potporna konstrukcija za visoku stabilnost.
Kutna aluminijska granična granica.
Stol za blanjanje od lijevanog željeza za lakšu debljinu.
Mogućnost spajanja sustava ekstrakcije za rad bez prašine i strugotine.
Opcionalno isključivanje napajanja.
Uključeno: Noževi za blanjalicu 3kom (250x30x3 mm), zaustavljanje, upravljački uređaj, poklopac osovine
Naziv i opis proizvoda strojno su prevedeni. Ispričavamo se za eventualne pogreške.
| Category: | Strojevi za blanjanje s provlačenjem |
|---|---|
| Warranty: | 2 godine |
| Weight: | 165 kg |
| EAN: | 9120058373756 |
| Snaga S6 [W]: | 2100 |
| Nazivna snaga S1 [W]: | 1500 |
| Napetost: | 400V/3/50Hz |
| Brzina punjenja: | 5,5 m/min |
| maksimalna brzina uklanjanja čipa - blanjanje [mm]: | 3 |
| Zaustavne dimenzije [mm]: | 700x130 |
| Podešavanje kuta graničnika: | 90-45° |
| Dimenzije tablice blanjalice [mm]: | 1085x256 |
| Ukupne dimenzije [mm]: | 1084x472x1050 |
| Visina stola [mm]: | 850 |
| Ekstrakcija [mm]: | Ø 100 |
| Dimenzije tablice - debljina [mm]: | 245x590 |
| uklanjanje strugotine - debljina [mm]: | 2 |
| Promjer valjka za blanjanje [mm]: | 75 |
| Usporedba brzine valjka [o / min]: | 4000 |
| Broj lopatica: | 3 |
| Razina zvučne snage [dB(A)]: | 93 |
Tražite li pouzdane alate i radioničke strojeve s dugim vijekom trajanja? Marka HOLZMANN predstavlja vrh u svijetu obrade drveta, metala i ostalih materijala. S dugom tradicijom i naglaskom na kvaliteti, donosi alate koji zadovoljavaju i najzahtjevnije zahtjeve. Naša ponuda uključuje širok raspon proizvoda – od tračnih pila, blanjalica, tokarilica i glodalica do sustava za usisavanje.
✅ Precizna obrada i visoka izdržljivost
✅ Izvrstan omjer cijene i performansi
✅ Rješenja za profesionalne i hobi radionice
S HOLZMANNOM dobivate opremu na koju se možete osloniti. Pogledajte našu ponudu i opremite svoju radionicu najboljima! 🚀
| Manufacturing company : | Holzmann Maschinen GmbH |
|---|---|
| Address : | Mellau 130, 6841 Mäder, Austria |
| E-mail : | office@holzmann-maschinen.at |
