Holzmann BSG13E 230V Električni bušilica Oštrilo za bušenje
Od tupih HSS svrdla imat ćete svrdla poput novih u 3 brza i jednostavna koraka.
Idealno za oštrenje metalnih svrdla uobičajenih veličina i tipova + samocentrirajući.
Jednostavan postupak oštrenja zbog vođenog gibanja.
Geometrija vrha je zadržana.
Jednostavan za zamjenu, dugotrajan brusni kotač.
Opseg isporuke: Dijamantni brusni kotač (150 grita), univerzalna stezna glava
Naziv i opis proizvoda strojno su prevedeni. Ispričavamo se za eventualne pogreške.
| Category: | Strojevi za oštrenje alata |
|---|---|
| Warranty: | 2 godine |
| Weight: | 3 kg |
| EAN: | 9120039909431 |
| Snaga S6 [W]: | 80 (S3: 20%) |
| Brzina [o / min]: | 4200 |
| Napetost: | 230V/50Hz |
| Duljina kabela: | 1,8 m |
| Promjer svrdla [mm]: | 3-13 |
| Kut vrha tla: | 118° |
Tražite li pouzdane alate i radioničke strojeve s dugim vijekom trajanja? Marka HOLZMANN predstavlja vrh u svijetu obrade drveta, metala i ostalih materijala. S dugom tradicijom i naglaskom na kvaliteti, donosi alate koji zadovoljavaju i najzahtjevnije zahtjeve. Naša ponuda uključuje širok raspon proizvoda – od tračnih pila, blanjalica, tokarilica i glodalica do sustava za usisavanje.
✅ Precizna obrada i visoka izdržljivost
✅ Izvrstan omjer cijene i performansi
✅ Rješenja za profesionalne i hobi radionice
S HOLZMANNOM dobivate opremu na koju se možete osloniti. Pogledajte našu ponudu i opremite svoju radionicu najboljima! 🚀
| Manufacturing company : | Holzmann Maschinen GmbH |
|---|---|
| Address : | Mellau 130, 6841 Mäder, Austria |
| E-mail : | office@holzmann-maschinen.at |
