Vrlo tih rad pile s remenom, mehanički prijateljski rad. List pile je nagnut lijevo/desno (-45°/+45°) i zakreće se (-45°/+45°). Stroj ima teleskopsko zaustavljanje dubine, a uska laserska zraka označava točnu liniju rezanja. Čvrsta aluminijska baza od lijevanog željeza osigurava optimalnu stabilnost stroja. Stabilan i precizan sustav vođenja s dvostrukim šipkama.
Opseg isporuke:
- Volframov karbidni disk
- laser
- Nastavak tablice
Naziv i opis proizvoda strojno su prevedeni. Ispričavamo se za eventualne pogreške.
| Category: | Mitre pile |
|---|---|
| Warranty: | 2 godine |
| Weight: | 25 kg |
| EAN: | 9120039900742 |
| Nazivna snaga S1 [W]: | 1600 |
| Snaga S6 [W]: | 2000 S6 (25%) |
| Brzina [o / min]: | 4200 |
| Napetost: | 230V |
| Duljina kabela: | 1,2 m |
| Klasa zaštite: | IP 20 |
| Ekstrakcija [mm]: | Ø 68 |
| Ukupne dimenzije [mm]: | 895 x 900 x 700 |
| duljina rezanja na 45° [mm]: | 240 |
| duljina rezanja na 90 ° [mm]: | 330 |
| visina rezanja na 90 ° [mm]: | 115 |
| visina rezanja na 45° [mm]: | 85 |
| Glavni list pile Ø [mm]: | 305 |
| Razina zvučne snage [dB(A)]: | 108 |
| Razina zvučnog tlaka [dB(A)]: | 95 |
| Neto težina [kg]: | 21 |
Tražite li pouzdane alate i radioničke strojeve s dugim vijekom trajanja? Marka HOLZMANN predstavlja vrh u svijetu obrade drveta, metala i ostalih materijala. S dugom tradicijom i naglaskom na kvaliteti, donosi alate koji zadovoljavaju i najzahtjevnije zahtjeve. Naša ponuda uključuje širok raspon proizvoda – od tračnih pila, blanjalica, tokarilica i glodalica do sustava za usisavanje.
✅ Precizna obrada i visoka izdržljivost
✅ Izvrstan omjer cijene i performansi
✅ Rješenja za profesionalne i hobi radionice
S HOLZMANNOM dobivate opremu na koju se možete osloniti. Pogledajte našu ponudu i opremite svoju radionicu najboljima! 🚀
| Manufacturing company : | Holzmann Maschinen GmbH |
|---|---|
| Address : | Mellau 130, 6841 Mäder, Austria |
| E-mail : | office@holzmann-maschinen.at |
