Holzmann MS6000 230V blanjalica brusilica za noževe
MS6000 je pogodan za oštrenje noževa, bušilica i dlijeta. Visoka preciznost i izvrsni rezultati brušenja zahvaljujući čvrstoj podlozi.
Brusni kotač može se podesiti po visini pomoću ručnog kotača. Ima mogućnost različitog podešavanja kuta stezne tračnice.
Standardna oprema brusilice:
- abrazivni disk
- 2 x držač noža
- Držač čahure za bušenje
- Čahura za bušenje
Naziv i opis proizvoda strojno su prevedeni. Ispričavamo se za eventualne pogreške.
| Category: | Strojevi za oštrenje alata |
|---|---|
| Warranty: | 2 godine |
| Weight: | 40 kg |
| EAN: | 9120039901343 |
| Nazivna snaga S1 [W]: | 375 |
| Napetost: | 230V |
| Raspon nagiba: | 15°-90° |
| Maksimalna duljina naoštrenih lopatica: | 600mm |
Tražite li pouzdane alate i radioničke strojeve s dugim vijekom trajanja? Marka HOLZMANN predstavlja vrh u svijetu obrade drveta, metala i ostalih materijala. S dugom tradicijom i naglaskom na kvaliteti, donosi alate koji zadovoljavaju i najzahtjevnije zahtjeve. Naša ponuda uključuje širok raspon proizvoda – od tračnih pila, blanjalica, tokarilica i glodalica do sustava za usisavanje.
✅ Precizna obrada i visoka izdržljivost
✅ Izvrstan omjer cijene i performansi
✅ Rješenja za profesionalne i hobi radionice
S HOLZMANNOM dobivate opremu na koju se možete osloniti. Pogledajte našu ponudu i opremite svoju radionicu najboljima! 🚀
| Manufacturing company : | Holzmann Maschinen GmbH |
|---|---|
| Address : | Mellau 130, 6841 Mäder, Austria |
| E-mail : | office@holzmann-maschinen.at |
