Nagibni aluminijski stol.
Vodoravno i okomito nagibna brusna jedinica.
Sivi krevet od lijevanog željeza.
Kutni graničnik s ravnalom za precizno brušenje.
Konstantna brzina remena i tiho okretanje.
Usisavanje se može pričvrstiti.
Brzo otpuštanje omogućuje brze i jednostavne promjene brusnog remena.
Može se brusiti uzdužno i krajnjim rubovima, kao i okruglim, mitrskim i ravnim površinama.
Može se montirati na isporučenu podlogu ili na stol.
Standardna oprema brusilice:
- 1 x brusni remen i 1 x brusni kotač
- ograda od mitre (ALU; plastika),
- zaustavljanje (na brusilici za pojas),
- pijedestal
Naziv i opis proizvoda strojno su prevedeni. Ispričavamo se za eventualne pogreške.
| Category: | Kombinirani strojevi za brušenje |
|---|---|
| Warranty: | 2 godine |
| Weight: | 42.5 kg |
| EAN: | 9120058376979 |
| Nazivna snaga S1 [W]: | 750 |
| Napetost: | 230V/50Hz |
| Brzina [o / min]: | 2980 |
| Duljina kabela: | 1.8m |
| Dimenzije tablice [mm]: | 332 x 170 |
| Visina prednjeg stola [mm]: | 930 |
| Ø ekstrakcija [mm]: | 50 |
| Ukupne dimenzije [mm]: | 740 x 540 x 1470 |
| Naginjanje aluminijskog stola: | do 45° |
| Vodoravni i okomiti nagib brusne jedinice: | 0°-90° |
| Veličina brusnog remena [mm]: | 1219x150 |
| Brzina brusnog remena: | 8 m/s |
| Promjer brusnog diska [mm]: | 254 |
| Razina zvučne snage [dB(A)]: | 93,3 |
| Razina zvučnog tlaka [dB(A)]: | 80,3 |
Tražite li pouzdane alate i radioničke strojeve s dugim vijekom trajanja? Marka HOLZMANN predstavlja vrh u svijetu obrade drveta, metala i ostalih materijala. S dugom tradicijom i naglaskom na kvaliteti, donosi alate koji zadovoljavaju i najzahtjevnije zahtjeve. Naša ponuda uključuje širok raspon proizvoda – od tračnih pila, blanjalica, tokarilica i glodalica do sustava za usisavanje.
✅ Precizna obrada i visoka izdržljivost
✅ Izvrstan omjer cijene i performansi
✅ Rješenja za profesionalne i hobi radionice
S HOLZMANNOM dobivate opremu na koju se možete osloniti. Pogledajte našu ponudu i opremite svoju radionicu najboljima! 🚀
| Manufacturing company : | Holzmann Maschinen GmbH |
|---|---|
| Address : | Mellau 130, 6841 Mäder, Austria |
| E-mail : | office@holzmann-maschinen.at |
