Kompaktan dizajn stolne glodalice idealan je za "uradi sam"
Podesivi raspon brzina 11.500-24.000min-1 (6 razina).
Visina vretena 0-40 mm (uključujući zaslon).
Uključujući univerzalni pribor.
Opseg isporuke: Stezne čahure za ø6, ø8 i ø12mm, 2x produžeci stola (obje strane), kutni graničnik, aluminijski graničnik, klizna šipka
Naziv i opis proizvoda strojno su prevedeni. Ispričavamo se za eventualne pogreške.
| Category: | Ispod glodalica |
|---|---|
| Warranty: | 2 godine |
| Weight: | 23 kg |
| EAN: | 9120058378010 |
| Snaga S1: | 1.500 W |
| Napetost: | 230V/50Hz |
| Duljina kabela: | 2 m |
| Dimenzije tablice: | 610 x 360 mm |
| Visina stola: | 310 mm |
| Proširenje tablice: | 210 x 360 mm |
| Ukupne dimenzije: | 1035 x 690 x 555 mm |
| Sisa: | Ø 100 mm |
| Brzina vretena: | 11.500 - 24.000 o / min |
| Hod vretena: | 0 - 40 mm |
| Rupa u stolu: | 32/47/55 mm |
| maksimalan promjer alata ispod tablice: | 50 mm |
| maksimalan promjer alata iznad tablice: | 50 mm |
| Razina zvučne snage: | 89 dB(A) |
| Razina zvučnog tlaka: | 102 dB(A) |
Tražite li pouzdane alate i radioničke strojeve s dugim vijekom trajanja? Marka HOLZMANN predstavlja vrh u svijetu obrade drveta, metala i ostalih materijala. S dugom tradicijom i naglaskom na kvaliteti, donosi alate koji zadovoljavaju i najzahtjevnije zahtjeve. Naša ponuda uključuje širok raspon proizvoda – od tračnih pila, blanjalica, tokarilica i glodalica do sustava za usisavanje.
✅ Precizna obrada i visoka izdržljivost
✅ Izvrstan omjer cijene i performansi
✅ Rješenja za profesionalne i hobi radionice
S HOLZMANNOM dobivate opremu na koju se možete osloniti. Pogledajte našu ponudu i opremite svoju radionicu najboljima! 🚀
| Manufacturing company : | Holzmann Maschinen GmbH |
|---|---|
| Address : | Mellau 130, 6841 Mäder, Austria |
| E-mail : | office@holzmann-maschinen.at |
