Brusilica uključuje uklonjivi držač za mogućnost obrade obradaka širine do 1100 mm i bazu s kutijom koja se može zaključati. Lako podesiva brzina punjenja s potenciometrom. Proširenja ulaznog i izlaznog stola. Stabilna konstrukcija od lijevanog željeza brusne jedinice.
Uz mogućnost korištenja komercijalno dostupnih brusnih remena (uključen 1kom) s ugodnom opružnom napetošću.
Naziv i opis proizvoda strojno su prevedeni. Ispričavamo se za eventualne pogreške.
| Category: | Cilindrični mlin |
|---|---|
| Warranty: | 2 godine |
| Weight: | 168 kg |
| EAN: | 9120039901282 |
| Snaga S6 [W]: | 2250 |
| Nazivna snaga S1 [W]: | 1500 |
| Napetost: | 230V |
| Brzina punjenja: | 0-3 m/min |
| debljina obratka [mm]: | 5 |
| Promjer cilindra [mm]: | 132 |
| maksimalna širina brušenja [mm]: | 560 |
| Razina zvučne snage [dB(A)]: | 96 |
| Razina zvučnog tlaka [dB(A)]: | 87 |
| Neto težina [kg]: | 118 |
Tražite li pouzdane alate i radioničke strojeve s dugim vijekom trajanja? Marka HOLZMANN predstavlja vrh u svijetu obrade drveta, metala i ostalih materijala. S dugom tradicijom i naglaskom na kvaliteti, donosi alate koji zadovoljavaju i najzahtjevnije zahtjeve. Naša ponuda uključuje širok raspon proizvoda – od tračnih pila, blanjalica, tokarilica i glodalica do sustava za usisavanje.
✅ Precizna obrada i visoka izdržljivost
✅ Izvrstan omjer cijene i performansi
✅ Rješenja za profesionalne i hobi radionice
S HOLZMANNOM dobivate opremu na koju se možete osloniti. Pogledajte našu ponudu i opremite svoju radionicu najboljima! 🚀
| Manufacturing company : | Holzmann Maschinen GmbH |
|---|---|
| Address : | Mellau 130, 6841 Mäder, Austria |
| E-mail : | office@holzmann-maschinen.at |
