Jednom rukom. STEZALJKE POWER GRIP 150 mm
Proizveden u Češkoj Republici 
Stezanje jednom rukom + jednostavna pretvorba stezaljki za proširenje = idealna stezaljka za svaku radionicu
Naziv i opis proizvoda strojno su prevedeni. Ispričavamo se za eventualne pogreške.
Naziv i opis proizvoda strojno su prevedeni. Ispričavamo se za eventualne pogreške.
| Category: | Obrada drveta - Rasprodaja |
|---|---|
| Warranty: | 2 godine |
| Weight: | 0.8 kg |
| EAN: | 8590792001504 |
| Šireći: | 200 – 400 mm |
| Clutching: | 0 – 150 mm |
| Manufacturing company : | improtech s.r.o. |
|---|---|
| Address : | Vodičkova 710/31, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha, Česká republika |
| E-mail : | info@photorobot.com |
