Jednom rukom. STEZALJKE ZA PRIANJANJE SNAGE 600 mm
Proizveden u Češkoj Republici 
Stezanje samo jednom rukom + jednostavna pretvorba dilatacijske stezaljke = idealna stezaljka za svaku radionicu.
Naziv i opis proizvoda strojno su prevedeni. Ispričavamo se za eventualne pogreške.
Naziv i opis proizvoda strojno su prevedeni. Ispričavamo se za eventualne pogreške.
| Category: | Obrada drveta - Rasprodaja |
|---|---|
| Warranty: | 2 godine |
| Weight: | 1.2 kg |
| EAN: | 8590792006004 |
| Šireći: | 200 – 850 mm |
| Clutching: | 0 – 600 mm |
| Manufacturing company : | improtech s.r.o. |
|---|---|
| Address : | Vodičkova 710/31, Nové Město (Praha 1), 110 00 Praha, Česká republika |
| E-mail : | info@photorobot.com |
