Brusilica s podesivim radnim svjetlom, diskovi: 200 × 25 × 16 mm, disk grit P36 i P80.
Naziv i opis proizvoda strojno su prevedeni. Ispričavamo se za eventualne pogreške.
Naziv i opis proizvoda strojno su prevedeni. Ispričavamo se za eventualne pogreške.
| Category: | Dvostruki mlin |
|---|---|
| Warranty: | 2 godine |
| Weight: | 18.87 kg |
| EAN: | 8595126950756 |
| Hraniti: | 230 V |
| Brzina vrtnje: | 2,950 /min |
| Potrošnja električne energije: | 520 W |
Extol Premium je tipičan predstavnik Master klase. Za razliku od hobi alata, čiji je jedini parametar često cijena, dizajneri Extol Premium alata naglašavaju kvalitetu korištenih materijala i tehnologija, izradu, dizajn, parametre i ergonomiju.
Ova kategorija jamstvo je da kupujete kvalitetan proizvod po pristupačnoj cijeni, proizveden korištenjem najnovijih tehnologija i koji u mnogim aspektima ispunjava najviša očekivanja. Istovremeno, donosi niz rješenja i patenata koji su do sada bili prerogativ profesionalnih brendova.
| Manufacturing company : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Address : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, Česká republika |
| E-mail : | info@madalbal.cz |
