Robusna stolna bušilica za lagano i srednje bušenje u drvu, metalu i plastici, dizajnirana za obradu u radionicama održavanja / obrta, montažnim pogonima, kućnim radionicama itd. Ima 12 pomaka brzine remenice, steznu glavu s brzim otpuštanjem, podešavanje dubine bušenja, nagibni stol i motor obložen aluminijem za optimalno odvođenje topline. Opremljen je prekidačem za zaustavljanje u nuždi, čeličnim remenicama, stožastim nosačem stezne glave, čvrstim stolom za bušenje s poprečnim žljebovima za pričvršćivanje poroka i stojećom pločom od lijevanog željeza, uključujući rupe za stacionarno sidrenje bušilice.
Naziv i opis proizvoda strojno su prevedeni. Ispričavamo se za eventualne pogreške.
Naziv i opis proizvoda strojno su prevedeni. Ispričavamo se za eventualne pogreške.
| Category: | Stolne bušilice |
|---|---|
| Warranty: | 2 godine |
| Weight: | 51 kg |
| EAN: | 4015671537218 |
| Promjer stupca: | 70 mm |
| Prevjes vretena: | 169 mm |
| Ukupna visina: | 650 mm |
| Dimenzije tablice: | 260 × 260 mm |
| Raspon stezne glave: | 1 – 16 mm |
| Raspon brzina: | 210 – 2 500 o / min |
| Dovod vretena: | 80 mm |
| Konus vretena: | 2 Mk |
| Hraniti: | 230 V |
| Rasvjeta: | Ne |
| Brzine: | 12 |
| izbušeni promjer: | 16 mm |
| Osnovna dimenzija: | 240 × 410 mm |
| Promjena brzine: | Pojas |
| Potrošnja električne energije: | 800 W |
| The item has been sold out… | |
GÜDE je vodeći njemački proizvođač strojeva, alata i tehnologije. Tvrtka je osnovana sredinom 1980-ih u tadašnjoj Saveznoj Republici Njemačkoj. Godine 1979. Günther Denner došao je na ideju o osnivanju vlastite robne marke za svoje specijalizirano tržište poljoprivredne tehnologije, ali se želio razlikovati od konkurencije. Godine 1980. gospodin Denner je proveo tu ideju u djelo. Za naziv tvrtke odabrao je inicijale svog imena, Günther Denner. Trenutno se GÜDE fokusira na strojeve i alate za kućanstva, obrtnike i proizvodne pogone diljem svijeta. Proizvodi se odlikuju elegantnim plavim dizajnom i vrhunskom kvalitetom po razumnoj cijeni.
| Manufacturing company : | GÜDE GmbH & Co. KG |
|---|---|
| Address : | Birkichstrasse 6, 74549 Wolpertshausen, Deutschland |
| E-mail : | info@guede.com |
