Landscaper Pro: Proljeće i ljeto 15 kg 20-0-7+9CaO+3MgO
Landscaper Pro Proljeće i ljeto
Sastav: 20-0-7+9CaO+3MgO
Visokokvalitetno gnojivo s kontroliranim oslobađanjem hranjivih tvari, idealno za proljetnu i ljetnu upotrebu.
LandscaperPro Proljeće i ljeto Ljeto je učinkovito gnojivo s kontroliranim otpuštanjem hranjivih tvari koje će vam osigurati brz i snažan odgovor te stalnu opskrbu hranjivim tvarima tijekom 3 mjeseca.
Prednosti:
- brzi učinak
- izvrstan omjer cijene i performansi
- kontinuirano otpuštanje hranjivih tvari tijekom 2 - 3 mjeseca
- 14px; font-family: verdana, geneva;">optimalna opskrba hranjivim tvarima za poboljšanje kvalitete travnjaka
- brz učinak s dobrom bojom
| Vrijeme primjene | ožujak - kolovoz |
| Trajanje djelovanja | 2 - 3 mjeseca |
| Veličina granula | 1 - 2,5 mm |
| Doziranje | 25 - 35 g/m² |
| Reakcija travnjaka | 7 dana |
| Cijeli paket 15 kg | 428 - 600 m² |
| Category: | Jesenska gnojiva |
|---|---|
| Weight: | 15 kg |
| EAN: | 8712994009434 |
| Primjena gnojiva: | travnjak |
| Vrsta gnojiva: | mineralno |
| Dugotrajno: | da |
| Profesionalna upotreba: | da |
| Oblik gnojiva: | granulirano |
