Landscaper Pro® All Round
Sastav: 24-5-8+2MgO
Ovaj proizvod je prikladan za upotrebu nakon tretiranja travnjaka protiv mahovine i korova. Stalno otpuštanje hranjivih tvari osigurava uravnotežen rast i dobro formiranje korijena.
Prednosti:
- mini granule za ravnomjernu raspodjelu; ne ometa programe održavanja
- podržava razvoj mlade trave u snažan i povezan sastojinu
- idealno za korištenje u kombinaciji s proizvodom "Pre-Winter"
- dodan magnezij za bolju obojenost
Primjena:
Nanesite na suho lišće. Zalijevanje nakon primjene pomaže ravnomjernoj raspodjeli i ubrzava početni učinak. Izbjegavajte primjenu u mraznim ili suhim uvjetima. Primjena treba biti nakon prozračivanja, kao što je aerifikacija šupljim vrhom, probijanje i/ili skarifikacija kako bi se izbjeglo oštećenje granula.
| Razdoblje prijave | Od ožujka do lipnja |
| Trajanje | 4 - 5 mjeseci |
| Veličina granula | 0,5 - 2,5 mm |
| Doziranje | 20 - 45 g/m² |
| Topljivost | srednja - duga |
| Reakcija travnjaka | 1 - 3 dana |
| Puno pakiranje 15 kg | 333 - 750 m² |
| Category: | Sve za vrt |
|---|---|
| Weight: | 15 kg |
| EAN: | 8712994009380 |
| Primjena gnojiva: | travnjak |
| Vrsta gnojiva: | mineralno |
| Dugotrajno: | da |
| Profesionalna upotreba: | da |
| Oblik gnojiva: | granulirano |
