Landscaper Pro® Flora
Sastav: 15-9-11+3MgO
Landscaper Pro® Flora temelji se na poznatoj Osmocote tehnologiji tvrtke ICL Specialty Fertilizers i posebno je razvijen za tretiranje obruba, grmlja, drveća, posuda, biljaka u lončanicama ili visećim košarama. Hranjive tvari se postupno i ravnomjerno oslobađaju tijekom cijele sezone, što rezultira dosljedno lijepim i zdravim cvijećem. Dodatak magnezija daje listovima bogatu zelenu boju.
Prednosti:
- za upotrebu na obrubi, drveću, biljkama u posudama i visećim košarama
- jedina prehrana za cijelu sezonu
- hranjive tvari osiguravaju zdrave biljke i prekrasno cvijeće
Upute za uporabu:
Za najbolje rezultate, gnojivo ugradite u tlo ili medij za uzgoj. Može se primijeniti i ručno ili aplikatorom na površinu medija. Zalijevanje nakon primjene pokrenut će mehanizam oslobađanja gnojiva.
| Vrijeme primjene | Od ožujka do listopada |
| Trajanje djelovanja | 5 - 6 mjeseci |
| Veličina granula | < 5 mm |
| Doziranje | 35 g/m² |
| Cijeli paket 15 kg | 428 m² |
| Category: | Gnojiva za balkonske biljke |
|---|---|
| Weight: | 15.1 kg |
| EAN: | 8712994008116 |
| Upotreba gnojiva: | balkonske biljke |
| Vrsta gnojiva: | mineralno |
| Dugotrajno: | da |
| Profesionalna upotreba: | da |
| Oblik gnojiva: | granulirano |
