Landscaper Pro® New Grass
Sastav: 20-20-8
Idealno gnojivo za upotrebu prilikom uspostavljanja travnjaka ili ponovne sjetve. Tehnologija Poly-S premaza kontrolira oslobađanje dušika, što osigurava uravnotežen rast i dobar razvoj korijena. Visok sadržaj fosfora također podržava stvaranje korijena. Fina granulacija je idealna za ravnomjernu raspodjelu hranjivih tvari.
Prednosti:
- Idealno za sjetvu ili postavljanje travnatog tepiha; visok sadržaj fosfora potiče stvaranje korijena
- maksimalna sigurnost za mlade travnjake, minimalan rizik od opeklina
- fine granule osiguravaju ravnomjernu raspodjelu hranjivih tvari
Upute za uporabu:
Nanesite na suho lišće. Zalijevanje nakon primjene pomaže ravnomjernoj raspodjeli i ubrzava početni učinak. Izbjegavajte primjenu u mrazu ili suši. Primjena se treba obaviti nakon prozračivanja, kao što je prozračivanje šupljim vrhom, probijanje i/ili skarifikacija, kako bi se izbjeglo oštećenje granula.
| Vrijeme primjene | Od ožujka do kolovoza |
| Trajanje djelovanja | 3 mjeseca |
| Veličina granula | 1,0 - 2,5 mm |
| Doziranje | 20 - 45 g/m² |
| Topljivost | srednja - duga |
| Reakcija travnjaka | 4 dana |
| Puni paket 15 kg | 333 - 750 m² |
| Category: | Gnojiva za sjetvu |
|---|---|
| Weight: | 15 kg |
| EAN: | 8712994017842 |
| Primjena gnojiva: | travnjak |
| Vrsta gnojiva: | mineralno |
| Dugotrajno: | da |
| Profesionalna upotreba: | da |
| Oblik gnojiva: | granulirano |
