Landscaper Pro Proljeće i ljeto
Sastav: 20-0-7+3CaO+3MgO
Visokokvalitetno gnojivo s kontroliranim oslobađanjem hranjivih tvari, idealno za proljetnu i ljetnu upotrebu.
LandscaperPro Proljeće i ljeto Ljeto je učinkovito gnojivo s kontroliranim otpuštanjem hranjivih tvari koje će vam osigurati brz i snažan odgovor te stalnu opskrbu hranjivim tvarima tijekom 3 mjeseca.
Prednosti:
- Brzi učinak
- Izvrstan omjer cijene i performansi
- Kontinuirano otpuštanje hranjivih tvari tijekom 2-3 mjeseca
- 14px; font-family: verdana, geneva;">Optimalna opskrba hranjivim tvarima za poboljšanje kvalitete travnjaka
- Brz učinak s dobrom obojenošću
| Vrijeme primjene | Ožujak - kolovoz |
| Trajanje djelovanja | 2 - 3 mjeseca |
| Veličina granula | 1-2,5 mm |
| Doziranje | 25-35 g/m² |
| Reakcija travnjaka | 7 dana |
| Cijeli paket 5 kg | 142 - 200 m² |
| Category: | Sve za vrt |
|---|---|
| Weight: | 5.1 kg |
| EAN: | 8712994016388 |
| Linija proizvoda: | Landscaper Pro |
