Landscaper Pro Weed Control 15 kg - 2u1 gnojivo za suzbijanje korova
Landscaper Pro® Sredstvo za suzbijanje korova + Gnojivo
Sastojci: 22-5-5+2,4D + Dicamba
Sredstvo za suzbijanje korova je gnojivo s postupnim oslobađanjem koje sadrži sredstvo za uništavanje korova. Nakon primjene, sredstvo prodire i ubija korov. U roku od tri do četiri tjedna korov će nestati, a travnjak će izgledati zelenije. Sadržane hranjive tvari osiguravaju da travnjak brzo prekrije gola područja.
Prednosti:
- hrani travnjak i uništava korov jednom primjenom
- poboljšava izgled travnjaka
- mini granulacija osigurava optimalan kontakt s korovom
- visok sadržaj dušika potiče rast, potrebno za prekrivanje golih mjesta
Upute za uporabu:
Preporučujemo nanošenje na vlažan travnjak. Svako navodnjavanje nakon nanošenja pomoći će otapanju proizvoda i osigurati brži početni učinak. Ne nanositi po mrazu ili pretjerano suhim uvjetima. Idealno je gnojivo Weedcontrol primijeniti tek nakon prozračivanja/skarifikacije, inače postoji rizik od oštećenja granula.
Korov kojeg ćete se sigurno riješiti:
puzava djetelina, puzavi ljutić, bijelac, kukuruz, bunika, trputac, maslačak, ptičja nogu, stolisnik
| Razdoblje primjene | Travanj do rujna |
| Trajanje djelovanja | 6 - 8 tjedana |
| Granule veličina | 0,2 - 2,5 mm |
| Doziranje | 20 g/m2 |
| Topljivost | 7 dana (vidljivo nestaje s površine) |
| Reakcija travnjaka | 7 dana |
| Cijelo pakiranje 15 kg | 750 m2 |
| Category: | Sve za vrt |
|---|---|
| Weight: | 15 kg |
| EAN: | 8712994009656 |
| Primjena gnojiva: | travnjak |
| Vrsta gnojiva: | mineralno |
| Profesionalna upotreba: | da |
| Oblik gnojiva: | granulirano |
| Veličina granula: | mini |
