Analogni mikrometar s čegrtaljkom za konstantan kontaktni tlak, kaljeni mikrometarski vijak i mjerne površine karbida, točnost prema DIN 863. Laserski ugravirana vaga na satenskoj površini za dobru čitljivost. Raspon 0 - 25 mm, podjela ljestvice 0,001 mm.
Naziv i opis proizvoda strojno su prevedeni. Ispričavamo se za eventualne pogreške.
Naziv i opis proizvoda strojno su prevedeni. Ispričavamo se za eventualne pogreške.
| Category: | Mikrometar - analogni |
|---|---|
| Warranty: | 2 godine |
| Weight: | 0.26 kg |
| EAN: | 8590792063298 |
| Džeparac: | 0,001 mm |
| Opseg: | 0 - 25 mm |
| The item has been sold out… | |
Marka Dasqua osnovana je 1980-ih u Italiji i postupno je postala globalni dobavljač preciznih mjernih instrumenata i sustava, koji se danas smatraju simbolom točnosti i pouzdanosti.
| Manufacturing company : | DASQUA TECHNOLOGY LTD. |
|---|---|
| Address : | No. 99, West Section of Hupan Road, Chengdu 610041, China |
| E-mail : | service@dasquatools.com |
| EU representative of the manufacturer : | Dasqua S.R.L |
| Address of the EU representative : | Via Condognino No. 4, 26854 Cornegliano Laudense (LO), Italy |
| Email of the EU representative : | service@dasquatools.com |
