Analogni mikrometar s čegrtaljkom, mjerne površine karbida ravnosti 0,6 μm i obojeni čelični okvir. Osnovni pribor: jamstveni list, priručnik s uputama, kalibracijski certifikat, plastično kućište.
Naziv i opis proizvoda strojno su prevedeni. Ispričavamo se za eventualne pogreške.
Naziv i opis proizvoda strojno su prevedeni. Ispričavamo se za eventualne pogreške.
| Category: | Mjerni uređaj |
|---|---|
| Warranty: | 2 godine |
| Weight: | 1.2 kg |
| EAN: | 8590792058355 |
| Džeparac: | 0,01 mm |
| Opseg: | 275 - 300 mm |
| Manufacturing company : | ASIMETO Limited |
|---|---|
| Address : | 402 budova B, Yushu Chuangxin zóna, Huangpu District, Guangzhou |
| E-mail : | info-china@asimeto.com |
| EU representative of the manufacturer : | ASIMETO Germany GmbH |
| Address of the EU representative : | Westernhauser Str. 10, 74679 Weißbach, Německo |
| Email of the EU representative : | kontakt@asimeto.de |
