Mikrometar za mjerenje navoja 0 - 25 mm ASIMETO
Analogni mikrometar s fiksnim, nerotirajućim vretenom, bubnjem trenja i obojenim čeličnim okvirom s pet pari stilija za mjerenje različitih navoja (vršni kut od 60 °, različite visine). Osnovni pribor: S ključ, 5 pari pisaljke, jamstveni list, korisnički priručnik, kalibracijski certifikat, plastično kućište.
Naziv i opis proizvoda strojno su prevedeni. Ispričavamo se za eventualne pogreške.
Naziv i opis proizvoda strojno su prevedeni. Ispričavamo se za eventualne pogreške.
| Category: | Mjerni uređaj |
|---|---|
| Warranty: | 2 godine |
| Weight: | 1 kg |
| EAN: | 8590792063656 |
| Džeparac: | 0,01 mm |
| Opseg: | 0 – 25 mm |
| Manufacturing company : | ASIMETO Limited |
|---|---|
| Address : | 402 budova B, Yushu Chuangxin zóna, Huangpu District, Guangzhou |
| E-mail : | info-china@asimeto.com |
| EU representative of the manufacturer : | ASIMETO Germany GmbH |
| Address of the EU representative : | Westernhauser Str. 10, 74679 Weißbach, Německo |
| Email of the EU representative : | kontakt@asimeto.de |
