Pogodno kao zaštita namještaja i drugih predmeta tijekom slikanja i drugog održavanja u stanu, kući, vikendici i garaži ili radionici. Materijal: polietilen visoke gustoće, čvrstoće i trajnosti, prozirne boje.
Naziv i opis proizvoda strojno su prevedeni. Ispričavamo se za eventualne pogreške.
Naziv i opis proizvoda strojno su prevedeni. Ispričavamo se za eventualne pogreške.
| Category: | Kompleti montažnog materijala |
|---|---|
| Warranty: | 2 godine |
| Weight: | 0.5 kg |
| EAN: | 4260099827773 |
| Dimenzija: | 4 × 5 m |
SON, spol. s r.o. osnovan je u proljeće 1995. kao veletrgovac s fokusom na građevinske kemikalije i premaze, kojima je opskrbljivao uglavnom trgovine bojama i lakovima u Istočnoj Češkoj. Oduvijek su se trudili potkrijepiti svoje poslovne aktivnosti pouzdanim informacijama.
2013. godine tvrtka je postala službeni ekskluzivni uvoznik za Češku Republiku za cijeli asortiman njemačke marke Chamäleon. S ovim asortimanom usredotočili su se na specijalizirana radna mjesta u području popravka automobila i industrije. Proizvodi su postali popularni i među malim obrtnicima, zbog čega proizvode Chamäleon možete pronaći i na prezentacijskim štandovima u odabranim specijaliziranim trgovinama.
| Manufacturing company : | Chamäleon GmbH |
|---|---|
| Address : | RUDOLF-DIESEL-STRASSE 8A, 69115 HEIDELBERG, GERMANY |
| E-mail : | info@chamaeleon-produktion.de |
