ProTurf Jaro je kompletno gnojivo s polaganim oslobađanjem bogato dušikom i polihalitom. Jedinstven je prirodni izvor kalija, magnezija, kalcija i sumpora koji osigurava zdrav i otporan travnjak. Dio dušika je u obloženom obliku i odmah je dostupan. Rezultat je vidljiv u kratkom vremenu, čak i kada je temperatura tla relativno niska. Zahvaljujući malim granulama bez prašine i njihovoj sposobnosti oslobađanja hranjivih tvari bez obzira na vremenske uvjete, ProTurf poboljšava kvalitetu travnjaka. Posebno je pogodan za travnjake s visinom košnje od 6 mm. ProTurf je prvenstveno namijenjen primjeni tijekom razdoblja rasta.
Sastav: 21-5-6+2,5CaO+2,5MgO
Prednosti:
- brzo ozelenjavanje, rast pod kontrolom
- idealan za "buđenje" travnjaka čak i po hladnom vremenu
- mini-granule postupno otpuštaju dušik zahvaljujući pakiranju pomoću Poly-S tehnologije
- fine granule s homogenim pakiranjem imaju bolji učinak
- bolja disperzija pri primjeni pomoću aplikatora
- fleksibilno doziranje, bez stvaranja mrlja
- brzo topljiv, ne utječe na igru
- jednostavan za primjenu; je čist, bez prašine i mirisa
- sadrži magnezij, koji potiče obojenost i smanjuje stres biljaka
Upute za uporabu:
- nanesite na suho lišće
- zalijevanje nakon primjene pomaže ravnomjernoj raspodjeli i ubrzava početni učinak
- izbjegavajte primjenu u mrazu ili suši
- zalijevanje nakon primjene smanjuje rizik od vidljivih tragova
- primjenu treba provesti nakon prozračivanja poput aerifikacije šupljim vrhom, probijanja ili skarifikacije kako bi se izbjeglo oštećenje granula
| Vrijeme primjene | Od ožujka do lipnja |
| Trajanje djelovanje | 2 mjeseca |
| Veličina granula | 1 - 2,5 mm |
| Doziranje | 20 - 35 g/m² |
| Reakcija travnjaka | 7 dana |
| Category: | Sve za vrt |
|---|---|
| Weight: | 26 kg |
| EAN: | 8712994018610 |
| Primjena gnojiva: | travnjak |
| Vrsta gnojiva: | mineralno |
| Dugotrajno: | da |
| Profesionalna upotreba: | da |
| Oblik gnojiva: | granulirano |
