ProTurf Summer – Profesionalno gnojivo za izdržljiv i zdrav travnjak
Sastav: 15-6-15+7CaO+2.5MgO
ProTurf Summer je visokokvalitetno gnojivo sa sporim otpuštanjem hranjivih tvari, dizajnirano za zahtjevne ljetne uvjete. Zahvaljujući mini granulama i jedinstvenom sastavu koji sadrži polihalit, osigurava dugotrajnu prehranu i jača travnjak od stresa uzrokovanog vrućinom i sušom.
Polihalit je prirodni izvor kalija, magnezija, kalcija i sumpora, koji su ključni za snažan, gust i bogato zeleni travnjak. Dio dušika isporučuje se u obliku obloženih granula s Poly-S tehnologijom, koja osigurava postupno oslobađanje hranjivih tvari tijekom nekoliko tjedana.
Glavne prednosti:
- brz početak djelovanja - vidljivi rezultati čak i pri nižim temperaturama tla
- mini granule bez prašine - ujednačena primjena i minimalna vidljivost
- visoki travnjak otpornost – idealno za stresna razdoblja (ljeto i zima)
Upute za uporabu:
- Nanesite na suhi travnjak.
- Preporučujemo zalijevanje nakon primjene, što će potaknuti ravnomjernu raspodjelu gnojiva i ubrzati njegov učinak.
- Nije prikladno za primjenu tijekom mraza ili dugotrajne suše.
- Naknadno zalijevanje je važno kako bi se smanjio rizik od vidljivih tragova nakon primjene.
- Idealno vrijeme za primjenu je nakon prozračivanja travnjaka (npr. aerifikacija šupljim šiljcima, probijanje ili skarifikacija) - to pomaže boljem prodiranju hranjivih tvari i štiti granule od oštećenja.
| Vrijeme primjene | lipnja do sredine rujna |
| Trajanje djelovanja | 2 mjeseca |
| Veličina granula | 1 - 2,5 mm |
| Doziranje | 20 - 35 g/m² |
| Reakcija travnjaka | 7 dana |
| Pakiranje od 25 kg dovoljno je za | 714 do 1250 m² |
ProTurf Summer je izbor profesionalaca koji žele savršen travnjak čak i u zahtjevnim razdobljima. Izvrstan za sportske terene, ukrasne travnjake i intenzivno korištena područja.
| Category: | Sve za vrt |
|---|---|
| Weight: | 25 kg |
| EAN: | 8712994018627 |
| Primjena gnojiva: | travnjak |
| Vrsta gnojiva: | mineralno |
| Dugotrajno: | da |
| Profesionalna upotreba: | da |
| Oblik gnojiva: | granulirano |
