Prilikom kupnje ovog paketa,DOSTAVA JE BESPLATNA.
Ovaj sniženi paket osigurat će gnojidbu travnjaka tijekom cijele godine, sadrži gnojiva prikladna za proljeće, ljeto i jesen.
ProTurf SPRING 25 kg
Sastav: 21-5-6+2,5CaO+2,5MgO
ProTurf Jaro je potpuno gnojivo s polaganim otpuštanjem bogato dušikom i polihalitom. Jedinstven je prirodni izvor kalija, magnezija, kalcija i sumpora koji osigurava zdrav i otporan travnjak. Dio dušika je u obloženom obliku i odmah je dostupan. Rezultat je vidljiv u kratkom vremenu, čak i kada je temperatura tla relativno niska. Zahvaljujući malim granulama bez prašine i njihovoj sposobnosti otpuštanja hranjivih tvari bez obzira na vremenske uvjete, ProTurf poboljšava kvalitetu travnjaka. Posebno je pogodan za travnjake s visinom košnje od 6 mm. ProTurf je prvenstveno namijenjen primjeni tijekom razdoblja rasta.
| Razdoblje primjene | Od ožujka do lipnja |
| Trajanje djelovanja | 2 mjeseca |
| Veličina granula | 1 - 2,5 mm |
| Doziranje | 20 - 35 g/m² |
| Reakcija travnjaka | 7 dana |
ProTurf LJETO 25 kg
Sastav: 15-6-15+7CaO+2.5MgO
ProTurf je gnojivo s polaganim otpuštanjem s mini granulama, bogato polihalitom. Jedinstven je izvor kalija, magnezija, kalcija i sumpora koji osigurava zdrav i otporan travnjak. Dio dušika je u obloženom obliku korištenjem Poly-S tehnologije. Rezultat je vidljiv u kratkom vremenu, čak i kada je temperatura tla relativno niska. Zahvaljujući malim granulama bez prašine i njihovoj sposobnosti oslobađanja hranjivih tvari bez obzira na vremenske uvjete, ProTurf poboljšava kvalitetu vašeg travnjaka. ProTurf je posebno namijenjen primjeni tijekom razdoblja kada su biljke izložene velikom stresu (ljeto i zima).
Upute za uporabu:
- nanesite na suho lišće
- zalijevanje nakon primjene pomaže ravnomjernom raspršivanju i ubrzava početni učinak
- izbjegavajte primjenu tijekom mraza ili suše
- zalijevanje nakon primjene smanjuje rizik od vidljivih tragova
- primjenu treba provesti nakon prozračivanja poput prozračivanja šupljim vrhom, probijanja ili skarifikacije kako bi se izbjeglo oštećenje granula
| Vrijeme primjene | lipnja do sredine rujna |
| Trajanje | 2 mjeseca |
| Veličina granula | 1 - 2,5 mm |
| Doziranje | 20 - 35 g/m² |
| Reakcija travnjaka | 7 dana |
ProTurf JESEN 25 kg
Sastav: 12-5-20+2CaO+2MgO
ProTurf je gnojivo s polaganim otpuštanjem s mini granulama, bogato polihalitom. Jedinstven je izvor kalija, magnezija, kalcija i sumpora koji osigurava zdrav i izdržljiv travnjak. Dio dušika je u obloženom obliku korištenjem Poly-S tehnologije. Rezultat je vidljiv u kratkom vremenu, čak i kada je temperatura tla relativno niska. Zahvaljujući malim granulama bez prašine i njihovoj sposobnosti oslobađanja hranjivih tvari bez obzira na vremenske uvjete, ProTurf poboljšava kvalitetu travnjaka. ProTurf je posebno dizajniran za primjenu tijekom razdoblja kada su biljke izložene velikom stresu (ljeto i zima).
| Razdoblje prijave | Lipanj do listopada |
| Trajanje | 2 mjeseca |
| Veličina granula | 1 - 2,5 mm |
| Doziranje | 20 - 35 g/m² |
| Reakcija travnjaka | 7 dana |
| Category: | Cjelogodišnja gnojiva |
|---|---|
| Weight: | 76 kg |
| Primjena gnojiva: | travnjak |
| Vrsta gnojiva: | mineralno |
| Dugotrajno: | da |
| Profesionalna upotreba: | da |
| Oblik gnojiva: | granulirano |
| The item has been sold out… | |
