Rezač s 2 karbidne lemljene ploče za utore, ukupne duljine 102 mm.
Naziv i opis proizvoda strojno su prevedeni. Ispričavamo se za eventualne pogreške.
Naziv i opis proizvoda strojno su prevedeni. Ispričavamo se za eventualne pogreške.
| Category: | Obrada drveta - Rasprodaja |
|---|---|
| Warranty: | 2 godine |
| Weight: | 0.185 kg |
| EAN: | 8590792015259 |
| D - Radni promjer rezača: | 19 mm |
| d – Promjer drške: | 12 mm |
| I – Radna duljina rezača: | 51 mm |
| L – Ukupna duljina alata za dršku: | 102 mm |
