Sierrablen Plus 19-05-18+2MgO+TE 25 kg Active 03M
Sierrablen Plus Active
19-5-18+2MgO+TE
Sierrablen Plus Active je uravnoteženo NK gnojivo s udjelom fosfora. Obogaćeno je kompletnim kompleksom elemenata u tragovima koji pozitivno utječu na zdravlje travnjaka i doprinose regeneraciji nakon stresa. Također sadrži dodatak magnezija, koji potiče boju i prikriva znakove stresa.
Sierrablen Plus Active je idealno gnojivo s kontroliranim otpuštanjem hranjivih tvari za upotrebu od proljeća do jeseni. Koristi patentiranu tehnologiju premaza Poly-S tvrtke ICL Specialty Fertilizers.
Upute za upotrebu:
Nanesite na suho lišće. Zalijevanje nakon primjene pomaže ravnomjernoj raspodjeli i ubrzava početni učinak. Izbjegavajte primjenu po mrazu ili suhom vremenu. Primjenu treba provesti nakon prozračivanja, kao što je prozračivanje šupljim klasom, probijanje i/ili skarifikacija, kako bi se izbjeglo oštećenje granula.
Prednosti:
- uravnoteženo NK gnojivo s kontroliranim oslobađanjem koje sadrži fosfor
- za upotrebu u bilo koje vrijeme od proljeća do jeseni
- potpuni kompleks elemenata u tragovima i dodani magnezij
- pozitivno utječe na boju i zdravlje travnjaka
- prekriva znakove stresa i pomaže regeneraciji nakon stresa
| Razdoblje primjene | Od lipnja do sredine rujna |
| Trajanje djelovanja | 3 mjeseca |
| Veličina granula | 1 - 2,5 mm |
| Doziranje | 35 g/m² |
| Teško | 710 m² - 1000 m² |
| Category: | Ljetna gnojiva |
|---|---|
| Weight: | 25 kg |
| EAN: | 8712994003302 |
| Primjena gnojiva: | travnjak |
| Vrsta gnojiva: | mineralno |
| Dugotrajno: | da |
| Profesionalna upotreba: | da |
| Oblik gnojiva: | granulirano |
