Sierrablen Plus Stress Controll 03M 15-00-28+2MgO 25 kg
SierrablenPlus kontrola stresa
15-0-28+2MgO
SierrablenPlus (3 mjeseca) pruža najbolju pripremu za zimske mjesece, osiguravajući gust rast u proljeće. Ovo gnojivo nudi dušik s kontroliranim oslobađanjem koji se oslobađa samo u uvjetima povoljnim za rast, pomažući u pripremi biljke za stresna razdoblja.
Dodatak magnezija potiče boju travnjaka i prekriva znakove stresa. Visoka doza kalija jača staničnu stijenku biljke. Proizvod koristi patentirane tehnologije premaza Poly-S i PACE tvrtke ICL Specialty Fertilizers.
Upute za uporabu:
Nanesite na suho lišće. Zalijevanje nakon primjene pomaže ravnomjernoj raspodjeli i ubrzava početni učinak. Izbjegavajte primjenu u mraznim ili suhim uvjetima. Primjena se mora obaviti nakon prozračivanja, kao što je prozračivanje šupljim klasovima, probijanje i/ili skarifikacija kako bi se izbjeglo oštećenje granula.
Prednosti:
- idealno za pripremu za zimu
- osigurava bogat zeleni travnjak u proljeće
- kontrolirano oslobađanje dušika pomaže u pripremi biljke za razdoblja stresa
- visok sadržaj kalija jača staničnu stijenku
- pozitivno utječe na regulaciju vode u biljci
- dodani magnezij podržava obojenost i prekriva znakove stresa
- tolerantnija je na ekstremne temperature
| Razdoblje prijave | rujan i listopad, veljača i ožujak |
| Trajanje djelovanja | 3 mjeseca |
| Veličina granula | 1 - 2,5 mm |
| Doziranje | 35 g/m² |
| Teško | 710 - 1000 m² |
| Category: | Sve za vrt |
|---|---|
| Weight: | 25 kg |
| EAN: | 8712994003326 |
| Primjena gnojiva: | travnjak |
| Vrsta gnojiva: | mineralno |
| Dugotrajno: | da |
| Profesionalna upotreba: | da |
| Oblik gnojiva: | granulirano |
