Sportsmaster CRF High K
16+6+25
Sportsmaster High K (2-3 mjeseca) je kombinacija tehnologije hranjivih tvari s kontroliranim oslobađanjem i višekomponentnih granuliranih gnojiva. Osigurava ujednačen rast bez naglih fluktuacija. Dio gnojiva je neobložen, što omogućuje trenutnu reakciju.
Sportsmaster CRF High K koristi patentirane tehnologije premaza Poly-S i PACE tvrtke ICL Specialty Fertilizers. Dodatak kalija jača staničnu stijenku i pomaže u regulaciji vode u biljkama.
Idealan je za upotrebu prije razdoblja ekstremnih temperatura ili za pripremu za zimu - osigurat će bujan travnjak u proljeće. Dušik s kontroliranim oslobađanjem biljkama se daje samo u uvjetima povoljnim za rast i pomaže u pripremi biljke za stresna razdoblja.
Upute za uporabu:
Nanesite na suho lišće. Zalijevanje nakon primjene pomaže ravnomjernoj raspodjeli, ubrzava početni učinak i smanjuje vidljivost tragova rukovanja.
Primjenu treba obaviti nakon prozračivanja, kao što je prozračivanje šupljim točkama, probijanje i/ili skarifikacija kako bi se izbjeglo oštećenje granula. Izbjegavajte primjenu po smrzavanju ili suhom vremenu.
Ako se prolije po pločniku, betonu, odjeći itd., odmah uklonite, proizvod može uzrokovati mrlje.
Prednosti:
- visok sadržaj kalija jača stanične stijenke i pomaže u regulaciji vode
- idealno za upotrebu prije razdoblja ekstremnih temperatura
- izvrsna priprema za zimu, osigurat će prekrasan travnjak u proljeće
- kontrolirano otpuštanje dušika otpušta se samo u uvjetima povoljnim za rast
| Vrijeme prijave | rujan i listopad, veljača i ožujak |
| Trajanje | 2 - 3 mjeseca |
| Veličina granula | 2 - 4,5 mm |
| Doziranje | 20 - 30 g/m² |
| Teški | 835 - 1250 m² |
| Category: | Sve za vrt |
|---|---|
| Weight: | 25.1 kg |
| EAN: | 8712994007492 |
| Primjena gnojiva: | travnjak |
| Vrsta gnojiva: | mineralno |
| Dugotrajno: | da |
| Profesionalna upotreba: | da |
| Oblik gnojiva: | granulirano |
