Švicarski džepni nožić - FELCO 505
Nož nudi 10 funkcija:
- oštrica od 70 mm
- sigurnosna brava oštrice
- otvarač za konzerve boca
- ravni odvijač br. 3
- savijač žice
- otvarač za konzerve
- ravni odvijač br. 1
- vadičep za boce
- pinceta
- pila
Oštrica noža izrađena je od nehrđajućeg čelika 440, tvrdoće 57 HRC. Soft-touch premaz na dršci omogućuje udoban i siguran hvat noža. Zahvaljujući ergonomskom obliku, nož dobro leži u dlanu. Blokada oštrice povećava sigurnost i poboljšava rukovanje.Kopča za nokat na oštrici omogućuje jednostavno otvaranje noža i dešnjacima i ljevacima. Kompaktni dizajn noža s čeličnim umetcima. Nož se može prati u perilici posuđa (do 80 °C).
Doživotno jamstvo na izradu noža. PROIZVEDENO U ŠVICARSKOJ
| Category: | Sve za vrt |
|---|---|
| Weight: | 0.11 kg |
| EAN: | 783929100784 |
| Duljina oštrice: | 70 mm |
| Duljina noža: | 95 mm |
| Vrsta noža: | džepni |
FELCO je švicarski brend profesionalnih alata za rezanjeza vrtove, voćnjake i vinograde. Od 1945. godine fokusira se na precizne i čiste rezove, ergonomiju i dugi vijek trajanja u svakodnevnoj upotrebi. Tipična značajka FELCO alata je mogućnost dugotrajnog servisa - originalni rezervni dijelovi dostupni su za mnoge modele, zahvaljujući čemu se alati mogu održavati u vrhunskom stanju čak i nakon godina korištenja.
| Manufacturing company : | FELCO SA |
|---|---|
| Address : | Rue des Mélèzes 4, CH-2206 Les Geneveys-sur-Coffrane, Švýcarsko |
| E-mail : | info@felco.com |
| EU representative of the manufacturer : | Zafido uni s.r.o. |
| Address of the EU representative : | U plynárny 1455/70, 101 00, Praha 10 |
| Email of the EU representative : | info@zafido.cz |
