Stol usmjerivača prikladan je za OBF1200 usmjerivač i druge uobičajene glodalice.
Naziv i opis proizvoda strojno su prevedeni. Ispričavamo se za eventualne pogreške.
| Category: | Pribor za glodala |
|---|---|
| Warranty: | 2 godine |
| Weight: | 31 kg |
| EAN: | 9120058376238 |
| Radni stol: | 810x610 mm |
| Visina stola: | 880 mm |
| Debljina stola: | 36 mm |
| Umetanje tablice: | Ø 105/ 72/ 32 mm |
| Promjer ispuha: | Ø 60/ 70/ 75 mm |
| MDF zaustavljanje: | (2x) 458x152x25 mm |
| Aluminijsko zaustavljanje: | 840x100x100x6 mm |
Tražite li pouzdane alate i radioničke strojeve s dugim vijekom trajanja? Marka HOLZMANN predstavlja vrh u svijetu obrade drveta, metala i ostalih materijala. S dugom tradicijom i naglaskom na kvaliteti, donosi alate koji zadovoljavaju i najzahtjevnije zahtjeve. Naša ponuda uključuje širok raspon proizvoda – od tračnih pila, blanjalica, tokarilica i glodalica do sustava za usisavanje.
✅ Precizna obrada i visoka izdržljivost
✅ Izvrstan omjer cijene i performansi
✅ Rješenja za profesionalne i hobi radionice
S HOLZMANNOM dobivate opremu na koju se možete osloniti. Pogledajte našu ponudu i opremite svoju radionicu najboljima! 🚀
| Manufacturing company : | Holzmann Maschinen GmbH |
|---|---|
| Address : | Mellau 130, 6841 Mäder, Austria |
| E-mail : | office@holzmann-maschinen.at |
