Nova drvena blanjalica opremljena je valjkom za rezanje s dva rezna ruba i snažnim motorom, koji omogućuje samcima i stolarima pripremu površine obradaka za daljnju obradu. Stvara savršeno ravnu površinu. Jednostavno podešavanje visine stola za napajanje, veliki, izdržljivi ulazni i izlazni stolovi od legure pružaju potporu za duže dijelove i aluminijsko zaustavljanje za navođenje obratka, podesivo pod kutovima od 45 do 135 °. Poklopac cilindra noža štiti operatera od slučajnog povratnog udara, rupa za prašinu omogućuje spajanje na usisavač prašine za čišće radno okruženje, a ručke za guranje osiguravaju sigurno rukovanje materijalom koji se obrađuje. širina materijala 150 mm.
Naziv i opis proizvoda strojno su prevedeni. Ispričavamo se za eventualne pogreške.
| Category: | Strojevi za blanjanje |
|---|---|
| Warranty: | 2 godine |
| Weight: | 25.4 kg |
| EAN: | 5024763186523 |
| Potrošnja u vatima: | 1100 W |
| Hraniti: | 230V ~ 50/60Hz |
| Brzina bez opterećenja: | 8000 n/min |
| Maksimalna dubina blanjanja: | 3,2 mm |
| Maksimalna širina blanjanja: | 152,4 mm |
| Ukupne dimenzije: | 965 x 505 x 315 mm |
| Podesiva vodilica pod kutom: | 45-135° |
| Duljina kabela za napajanje: | 2 m |
Mjerilo za precizne električne alate više od 35 godina
Preciznost je u središtu Tritonove filozofije od 1976. godine, kada je izgrađen prvi obradni centar. Podrijetlom iz Australije, Tritonovi alati nastavljaju graditi na ovoj filozofiji sa svakim projektom. Bilo da se radi o nagrađivanim glodalicama i laserskim kružnim pilama ili industrijskim Superjawsima i obradnim centrima serije 2000, uvijek se možete osloniti na Tritonove alate za precizne, visokokvalitetne završne obrade.
| Manufacturing company : | Toolstream Limited |
|---|---|
| Address : | Boundary Way, Lufton Trading Estate, Yeovil, Somerset, BA22 8HZ, United Kingdom |
| E-mail : | support@toolstream.com |
| EU representative of the manufacturer : | Zafido uni s.r.o. |
| Address of the EU representative : | U plynárny 1455/70, Praha 10 - Michle, 101 00 |
| Email of the EU representative : | e-shop@uni-max.cz |
