Naplatci aluminijskih naplataka zahtijevaju nježnu silu. I osjetljiv alat koji može doći do njih. Visokokvalitetni CrMoV čelik Fortum specijalnih udarnih utičnica, kovanih i otvrdnutih do HRC 58, može si priuštiti ultra tanak zid.
Naziv i opis proizvoda strojno su prevedeni. Ispričavamo se za eventualne pogreške.
Naziv i opis proizvoda strojno su prevedeni. Ispričavamo se za eventualne pogreške.
| Category: | Udarni nasadni ključ/matice |
|---|---|
| Warranty: | 2 godine |
| Weight: | 1.38 kg |
| EAN: | 8595126929608 |
| Duljina: | 79 mm |
| Kvadrat: | 1/2 " |
| Opseg skupa: | 17 |
| The item has been sold out… | |
Vrhunski alati s dugogodišnjim iskustvom. U njihovoj srži su prvoklasni materijali, obrađeni najmodernijim tehnologijama. Rezultat je alat koji je pouzdan u svim uvjetima. A budući da u razvoju i dizajnerskim rješenjima sudjeluju ljudi koji su navikli raditi s alatima, mnogi naši alati donose iznenađujuća patentirana poboljšanja koja ćete vi, kao profesionalac, cijeniti u praksi.
| Manufacturing company : | Madal Bal a.s. |
|---|---|
| Address : | Bartošova 40, 760 01 Zlín, Česká republika |
| E-mail : | info@madalbal.cz |
