ALPEN pila s brzim mehanizmom, model Bernina 6195, oštrica 19,5 cm
Pila Bernina 6195 idealna je za orezivanje voćaka, uređenje okoliša, brigu o voćkama ili u vrtu. Metalna ručka obložena gumom je čvrsta i dobro se drži, kromirana oštrica je izuzetno oštra, svaki zub pile je induktivno kaljen. Sustav zaključavanja oštrice osigurava siguran transport, upotrebu i skladištenje. Kako bi se povećao vijek trajanja, oštrica je dostupna kao rezervni dio.
Specifikacije
- ravna čelična oštrica s kromiranim premazom
- optimizirana geometrija zuba za učinkovito rezanje i uklanjanje drvnog otpada
- jednostavno podešavanje i zamjena oštrice
- reže do 90 mm u promjeru
- verdana, geneva; font-size: 14px;">duljina oštrice 195 mm
- dizajniran u Švicarskoj
| Category: | Oprema za radionicu |
|---|---|
| Weight: | 0.5 kg |
| EAN: | 850051573271 |
| Vrsta pile: | pila za obrezivanje |
| Oznaka pile: | za drvo |
| Duljina oštrice: | 195 mm |
| Promjer rezanja: | 90 mm |
| Sklopivo: | da |
